TR EN

Haberler

SPOR ŞIKLIKTA CAMPER “INOUT” İLE SOFİSTİKE ŞEFFAFLIK

SPOR ŞIKLIKTA CAMPER “INOUT” İLE SOFİSTİKE ŞEFFAFLIK

Yenilenen yüzü, çarpıcı renk kombinasyonları ve ikonik modelleriyle erkek modasında fark yaratan Camper, dünyaca ünlü Romain Kremer’ın direktörlüğünde tasarlanan yeni koleksiyonundaki “InOut” modeliyle spor şıklığa yeni bir yaklaşım getiriyor!

Günün her saati ve her anına uygun modelleri ile şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşatan Camper yeni sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonu ile fark yaratıyor.  Kreatif direktörlüğünü dünyaca ünlü tasarımcı Romain Kremer’ın üstlendiği Camper’ın yeni erkek koleksiyonunda yer alan “InOut” modeli spor ayakkabılara daha sofistike ve şehirli bir alternatif kazandırıyor. 

“InOut” modeli, ismini ayakkabının içini gösteren ve yenilikçi yaklaşımı ile dikkat çeken şeffaf taban yapısından alıyor. Gün boyu rahatlık sağlayan, performansa dayalı tasarım anlayışı “InOut”un içyapısından da kendini gösteriyor. Deri materyaller ve Shoeller kumaşla tasarlanan Camper’ın yeni erkek koleksiyonunda yer alan “InOut”, bağcıklı ve yarım bot seçenekleriyle kendini gösteriyor.

Romain Kremer’ın yenilikçi tasarım anlayışıyla, sportif şıklığın sofistike dokunuşlarla buluştuğu Camper’ın “InOut” modeli, erkek modasına performansa dayalı ve şehirli yaklaşımlar getiriyor!

Moda dünyasında 40 yıllık eğlenceli ruhunu Romain Kremer’ın dünya çapında ses getiren, akıllıca tasarlanmış yenilikçi vizyonuyla buluşturan Camper’ın yenilenen modern ve stil sahibi yüzünü keşfedeceğiniz yeni sonbahar – kış 2015 / 2016 koleksiyonu tüm Camper mağazalarında ve e – mağazada sizleri bekliyor!

 

Camper InOut (sneaker modeli); 519.-TL
Camper InOut (yarım bot modeli); 579.-TL

Romain Kremer Hakkında;

Fransa’da doğan Romain Kremer, Duperré Art School’da okuduktan sonra Christian Dior Monsieur ile çalıştı. 2005’te Hyères International Fashion and Photography Festival’de Özel Yaratıcılık Ödülü’nü kazandı. Bir yıl sonra, henüz 21 yaşındayken, ilk kişisel koleksiyonunu sundu. 2010’dan beri, Thierry Mugler’ın erkek giyim tasarımcısı ve kreatif direktörü olarak çalışıyor.
 

CAMPER İLE MİNİKLERİN OKUL HEYECANI

CAMPER İLE MİNİKLERİN OKUL HEYECANI

Büyükler kadar miniklerin de tarzına da yön veren Camper, sonbahar / kış 2015 - 16 Camper for Kids koleksiyonu ile okul heyecanı yaşayan çocukların rahatlığı ve şıklığı için eşsiz seçenekler sunuyor.

1975 yılında kurulan, dünya çapında 50’den fazla ülkede, 350’den fazla mağazası bulunan Camper, çocuklar için sunduğu sağlıklı, stil sahibi ve konforlu ayakkabı modelleri ile fark yaratmaya devam ediyor. İlk adımdan itibaren özel seçenekler sunan Camper’ın yeni sonbahar – kış koleksiyonu, miniklerin ayaklarını koruyan, doğru gelişimi destekleyen özel yapıları ve malzemeleri ile ailelerin içini rahatlatırken, göz alıcı renkleri, desenleri ve aksesuarları ile de çocukların kalbini fethediyor, rahatlıkla koşmalarına ve oynamalarına izin veriyor.

Desenleri ile ilgi gören Twins serisinin her modeli özel ve benzersiz… Yeni sezon ürünlerinde gökyüzünden ilham alınarak tasarlanan, bir teki yıldız diğer tekinde ay bulunan model gibi küçük hanımların ilgisini çekecek bir çok seçenek varken, Twins’in futbol topu desenli modeli ise tam da giyimine özen gösteren tarz sahibi küçük beyler için…

Camper’ın vazgeçilmez modellerinden Domus ise, Sonbahar-Kış 2015 / 2016 Camper for Kids koleksiyonunda yine kendi gösteriyor. Kauçuk tabanı ve rahat giyilebilir cırt cırtlı formu ile hareketli ve enerjik çocuklar tüm gün kendilerini rahat hissedecekler.

Camper, miniklerin okul heyecanına eşlik etmek için birbirinden şık ve tarz sahibi modelleri ile sizleri mağazalarına bekliyor.

www.camper.com

CAMPER’DAN SÜPER KAHRAMANLARIN  BAŞROLDE OLDUĞU YENİ SEZON KAMPANYASI

CAMPER’DAN SÜPER KAHRAMANLARIN BAŞROLDE OLDUĞU YENİ SEZON KAMPANYASI

Camper, dünyaca ünlü kreatif direktör Romain Kremer’in hazırladığı üçüncü koleksiyon olan Sonbahar / Kıș 2015 – 2016’yı süper kahramanların başrolde olduğu benzersiz kampanyayla tanıtıyor!

Camper’ın Sonbahar / Kış 2015 - 2016 koleksiyon tanıtımı, geçen sezonun fütüristik avatarlarının gelişmiş ve doğanın aşırılıklarına doğru evrilmiş hali olarak karşımıza çıkıyor! Doğadan ilham alan ve bunu Londra sokaklarıyla bağdaştıran Romain Kremer, İlkbahar / Yaz kampanyasında oyuncu olan karakterleri yeni koleksiyonda savaşmaya hazır olan süper kahramanlar gibi kurguluyor. Yenilikçi tasarımı Camper’ın hayal gücüyle birleştiren Sonbahar / Kış 2015 – 2016 koleksiyonunun tanıtım kampanyası, portre ve ayakkabı modellerinden oluşan çift sayfa tasarımlardan oluşuyor. Her portre bir karakteri ve aynı zamanda koleksiyonda öne çıkan modelleri temsil ediyor. Dünyanın değerli kaynaklarından birkaçı olan su, değerli taşlar, metal ve tahta, koleksiyona ilham verirken, bu modlar kampanya tasarımlarında tekrar yorumlanarak dijital olarak organik bir evren oluşturuyor. Kampanya tasarımları ayrıca, dijital platformda her biri 15 saniye süren 3D uygulamalarla da uyarlandı. İçerik ilk olarak sosyal medyada, sonra da online bülten, basılı mecra ve açık hava olarak Camper takipçilerine sunuldu.

Romain Kremer bu kampanya için geçen sezonun yetenekleriyle işbirliği yapmaya devam etti; fotoğrafçı Daniel Sannwald, stylist Anna Trevelyan ve makyaj sanatçısı Isamaya Ffrench, bunlardan birkaçı…

Kampanya Londra’da çekilirken, dijital ve ses uyarlamaları Paris’te yapıldı. Camper Sonbahar / Kış 2015 – 2016 kampanyası portre ve ayakkabı modellerinden oluşan 19 çift sayfa tasarımı ile 16 adet 15 saniyelik 3D uyarlamalar içeriyor ve online, basılı mecra ve açık havada görülebiliyor. Yeni kampanya, Fransız dijital ajansı Convoy tarafından tasarlanan ve interaktif deneyimler içeren www.camper.com/autumn-winter-15 adresli web sayfasında hayat buluyor.

Kampanya Künye Bilgileri:

Sanat Yönetimi / Romain Kremer
Fotoğraf / Daniel Sannwald
Styling / Anna Trevelyan
Saç / Soichi Inagaki
Makyaj / Isamaya Ffrench
Casting / Eddy Martin @ File & Parade
3D Çizim / Convoy
Müzik / James Kelly

www.camper.com
camper.tumblr.com
instagram: @camperlab

 

Romain Kremer Hakkında;
Fransa’da doğan Romain Kremer, Duperré Art School’da okuduktan sonra Christian Dior Monsieur ile çalıştı. 2005’te Hyères International Fashion and Photography Festival’de Özel Yaratıcılık Ödülü’nü kazandı. Bir yıl sonra, henüz 21 yaşındayken, ilk kişisel koleksiyonunu sundu. 2010’dan beri, Thierry Mugler’ın erkek giyim tasarımcısı ve kreatif direktörü olarak çalışıyor.

CAMPER  YENİ SONBAHAR – KIŞ  KOLEKSİYONU İLE MEVSİMİN GÜZELLİKLERİNİ  MODA DÜNYASINA TAŞIYOR

CAMPER YENİ SONBAHAR – KIŞ KOLEKSİYONU İLE MEVSİMİN GÜZELLİKLERİNİ MODA DÜNYASINA TAŞIYOR

Şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan, yenilenen yüzü, ikonik modelleriyle fark yaratan Camper, dünyaca ünlü Romain Kremer’ın direktörlüğünde tasarlanan ve ilhamını “ahşap, Alaska bölgesi, doğal taşlar, kayak ve metalden” alan yeni sonbahar – kış koleksiyonu ile sezonun trendlerine yön veriyor.

Günün her saati ve her anına uygun modelleri ile şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşatan Camper yeni sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonu ile fark yaratıyor.  Kreatif direktörlüğünü dünyaca ünlü tasarımcı Romain Kremer’ın üstlendiği Camper’ın yeni koleksiyonu, sezonun öne çıkan temaları ile şekilleniyor.

Kutupların masalsı ve büyüleyici doğasını yansıtan “Alaska”, doğanın değerli taşlarından ilham alan “Gemstones”, sonbahar ve kışın vazgeçilmez yaklaşımı ahşap dokular ile şekillenen “Wood”, kış dendiği zaman ilk akla gelen kayak sezonuna gönderme yapan “Ski” ve cazibeli yansımaları ile dikkat çeken “Metal”, ünlü tasarımcının fütüristik dokunuşları ile Camper’ın yeni sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonunda buluşuyor.

Camper yeni sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonunun kutuplardan ilham alanAlaska” teması astral yansımalar, polar beyazlar ve donuk mavi, gri tonları ile öne çıkıyor. Hacimli görünümleri ile dikkat çeken Alaska” modelleri, erkek koleksiyonunda sokak modasını, şehir şıklığıyla birleştiren Enduro ve Magmus, kadın koleksiyonunda ise 90’ların tekno stilini, günümüz stiliyle harmanlayan Enduro, Gemma, Tomorrow ve Pelotas ile kendini gösteriyor.

Camper yeni sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonunda ametist, elmas, zümrüt gibi, hem enerjisi, hem de estetiğiyle ilgi gören değerli taşlarla “Gemstones” temasında bu bütünlüğü sergileyen modellere hayat veriyor. Doğal taşların eşsiz güzelliğini Camper konforu ve tasarım anlayışı ile buluşturarak, ortaya göz alıcı modeller çıkaran Romain Kremer’ın bu ayakkabıları yaratırken 90’ların tekno müziğinden de ilham aldığı formların estetiğinden belli oluyor. Kadın koleksiyonunda Gemma, Enduro, erkekte ise Vintar, InOut, Enduro ve Magnus modelleri ile kendini gösteren “Gemstones” teması, hacim etkisi gösteren dolgu efektleri, göz alıcı yansımalar, deri kalın platformlu tabanlarla şekilleniyor.  

Camper, gençliğin yaşam enerjisini, doğanın en özel taşlarından aldığı ilhamla yarattığı Gemma, Enduro, Vintar, InOut ve Magnus modellerine taşıyor!

Camper yeni sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonununWood” temasında ilhamını Alp’lerden alıyor. Odunsu ve ahşap tonlarının en sıcak renklerinin öne çıktığı, doğayla bütünleşen, sonbahara ve kışa uyumlu Laika Sport, Wanda, Ambar, Beluga, Hardwood, Vintar gibi modeller yeni koleksiyonda kendini gösteriyor. Deri malzemelerin yoğun kullanıldığı Wood” serisinde, yün gibi sezona uyumlu farklı materyaller de yer alıyor. Kış mevsimi için her ayakkabıya özel koruma sistemi de eklenen Wood” modelleri, çok yönlü yaklaşımları, dayanıklı taban yapıları, konforlu tasarımları ve stil sahibi görünümleri ile dikkat çekiyor.

 

Yeni koleksiyonun ilham kaynaklarından olan Metal” sonbahar - kış günlerinin vaz geçilmezi, zamansız renk siyahı ön plana çıkararak, metal yansımalarla benzersiz bir şekilde harmanlıyor. Klasik modellerin çağdaş yorumlarla buluştuğu, hafif ve esnek tabanlarla şekillendiği Metal” serisinde, yeni sezon modasının en öne çıkan yaklaşımlarından olan punk ve grunge stili şehir şıklığıyla yorumlanıyor. Metalik dokunuşların hakim olduğu bu temada Hanna, Tomorrow, Wanda, Cargol, Beluga, Hardwood gibi modellerle Camper yine farkını ortaya koyuyor.

 

Kış mevsiminin soğuk hava şartlarını düşünen ve bu anlamda ayakları ısıtıp, korurken stili ile de dikkat çeken tasarımlara hayat veren Camper sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonundaki “Ski” temasıyla bu konuya daha da özel bir yer veriyor. 90’ların kayak modasına gönderme yapan Fiss, Laika Sport, Beluga gibi modeller, yüksek koruma ve performans sağlayan özel tasarımları kadar eğlenceli yansımalar ortaya çıkaran canlı neon renkleri ile de ilgi görüyor.

 

Romain Kremer, Camper’ın yeni koleksiyonundaki “Ski” temasında, performans, konfor, hafiflik ve esnekliğe dayanan sportif kış yorumunu sergiliyor! Klasik kar ayakkabısı modellerinin çağdaş yorumlar ve neon renklerle buluştuğu bu tasarımlar, modern ve eğlenceli görünümleriyle zamansız bir stil yansıtıyor.

Moda dünyasında 40 yıllık eğlenceli ruhunu Romain Kremer’ın dünya çapında ses getiren, akıllıca tasarlanmış yenilikçi vizyonuyla buluşturan Camper’ın yenilenen modern ve stil sahibi yüzünü keşfedeceğiniz yeni sonbahar – kış 2015 / 2016 koleksiyonu tüm Camper mağazalarında ve e – mağazada sizleri bekliyor!

Romain Kremer Hakkında;
Fransa’da doğan Romain Kremer, Duperré Art School’da okuduktan sonra Christian Dior Monsieur ile çalıştı. 2005’te Hyères International Fashion and Photography Festival’de Özel Yaratıcılık Ödülü’nü kazandı. Bir yıl sonra, henüz 21 yaşındayken, ilk kişisel koleksiyonunu sundu. 2010’dan beri, Thierry Mugler’ın erkek giyim tasarımcısı ve kreatif direktörü olarak çalışıyor.

PUNK GRUNGE MODASI CAMPER’DA  ŞEHİR ŞIKLIĞIYLA BULUŞUYOR!

PUNK GRUNGE MODASI CAMPER’DA ŞEHİR ŞIKLIĞIYLA BULUŞUYOR!

Yenilenen yüzü ve ikonik modelleriyle moda dünyasında fark yaratan Camper, dünyaca ünlü tasarımcı Romain Kremer’ın direktörlüğünde yarattığı ve ilhamını metalik dokunuşlardan alan “Metal” modelleri ile bu senenin önde gelen trendi punk grunge stilini şehir şıklığıyla buluşturuyor!

Günün her saati ve her anına uygun modelleri ile şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşatan Camper, kreatif direktörlüğünü dünyaca ünlü tasarımcı Romain Kremer’ın üstlendiği yeni sonbahar - kış 2015 / 2016 koleksiyonu ile moda dünyasında fark yaratıyor!

Camper’ın yeni sezon koleksiyonu, Romain Kremer’ın bu sene tematik çalışmalara imza atarak yarattığı birbirinden çarpıcı ayakkabı modelleri ile ilgi görüyor!

Yeni koleksiyonun ilham kaynaklarından olan “Metal” sonbahar - kış günlerinin vaz geçilmezi, zamansız renk siyahı ön plana çıkararak, metalik dokunuşlarla benzersiz bir şekilde harmanlıyor. Klasik modellerin çağdaş yorumlarla buluştuğu, hafif ve esnek tabanlarla şekillendiği “Metal” serisinde, yeni sezon modasının öne çıkan trendlerinden punk grunge stili, şehir şıklığıyla buluşuyor. Punk grunge tarzına, özgün, bir o kadar da stil sahibi yorumlar getiren bu temada yer alan Hanna, Tomorrow, Vintar, Wanda, Laika Sport, Cargol, Beluga, Hardwood modelleri, Camper’ın moda dünyasındaki farkını ortaya koyuyor.

Cazibeli yansımaları ve şehir şıklığına getirdiği punk, grunge yorumlarıyla dikkat çeken “Metal”, ilhamını Alp’lerden ve odunsu, ahşap dokulardan alan “Wood”, doğal değerli taşların estetiğini moda dünyasına taşıyan “Gemstones”, kutupların masalsı ve büyüleyici güzelliğini sergileyen “Alaska”, kayak sezonu modasına özel yorumlar getiren “Ski”, Romain Kremer’ın seçtiği temalar olarak Camper’ın yeni koleksiyonunda kendini gösteriyor.

Moda dünyasında 40 yıllık eğlenceli ruhunu Romain Kremer’ın dünya çapında ses getiren, akıllıca tasarlanmış yenilikçi vizyonuyla buluşturan Camper’ın yenilenen modern ve stil sahibi yüzünü keşfedeceğiniz yeni sonbahar – kış 2015 / 2016 koleksiyonu tüm Camper mağazalarında ve e – mağazada sizleri bekliyor!

www.camper.com


Camper Kadın Koleksiyonu Metal Serisi Hanna Modeli; 539.-TL
Camper Kadın Koleksiyonu Metal Serisi Laika Sport Modeli; 729.-TL
Camper Erkek Koleksiyonu Metal Serisi Hardwood Modeli; 599.-TL
Camper Erkek Koleksiyonu Metal Serisi Vintar Modeli; 609.-TL

Romain Kremer Hakkında;
Fransa’da doğan Romain Kremer, Duperré Art School’da okuduktan sonra Christian Dior Monsieur ile çalıştı. 2005’te Hyères International Fashion and Photography Festival’de Özel Yaratıcılık Ödülü’nü kazandı. Bir yıl sonra, henüz 21 yaşındayken, ilk kişisel koleksiyonunu sundu. 2010’dan beri, Thierry Mugler’ın erkek giyim tasarımcısı ve kreatif direktörü olarak çalışıyor.
 

TOMMY HILFIGER 2015 SONBAHAR KIŞ KADIN GİYİM KOLEKSİYONU

TOMMY HILFIGER 2015 SONBAHAR KIŞ KADIN GİYİM KOLEKSİYONU

Tommy Hilfiger 2015 Sonbahar/Kış Kadın Giyim Koleksiyonu F.A.M.E. (Fashion, Art, Music, Entertainment), markanın tasarımcısının 1985 yılından itibaren ilham kaynağı olan moda, sanat, müzik ve eğlenceyi buluşturuyor. Üç farklı temanın yer aldığı koleksiyonda, rock yıldızlarının stillerinden, 60’lı yılların görsel sanatlarına kadar pop kültürden ve Amerikan tarzından etkilenen unsurlar bir araya getirilmiş.

Dünyaca ünlü moda markası Tommy Hilfiger’ın yeni sezon koleksiyonunda, modern siluetlerin, çağdaş ve ‘cool’ bir yaklaşımla yeniden yorumlandığı göze çarpıyor. Markanın imza renkleri olan kırmızı, beyaz ve lacivert renk paleti, 70’lerin retro tonlarıyla karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, dokuların yoğunluğundan, özel dikimin akıcılığından, makro desenler ve cesur renklerden yararlanan şık klasiklere, eğlenceli bir stil katıyor.

F.A.M.E’in ilk teması Fashion, ipuçlarını erkek giyimin ve androjen stillerin hüküm sürdüğü 60’lı yılların sonlarından ve 70’lerin başlarından alıyor. Sonbaharın ilk günlerinde, farklı boylarda tasarlanan kabanlar, özel kesim Crombie palto, parka veya modernize edilmiş kısa çoban kaban, ince trikolar ve hafif yünlülerle mükemmel bir uyum yaratıyor. 60’lı yılların siluetini anımsatan formlu kalıplar; blazer ceketler, pantolon ve etekler ile elbise ve beyaz düğmeli gömleklerde tercih edilmiş. Bu temada, Tommy Hilfiger’ın imzası olan kırmızı, beyaz ve lacivert renk paleti, tango kırmızısı, kar beyazı ve gece mavisi tonlarıyla beğenilere sunuluyor. Titanyum grisi, koyu su yeşili ve deniz mavisi ise vurgu renkler olarak kullanılmış. Desenler de ön planda… Maskülen stillerden esinlenen ince çizgililer, ekoseler ve pötikarelerin, feminen ve yeni bir yaklaşımla yorumlandığı gözlemleniyor. 

Koleksiyondaki ikinci moda grubu Art, ipuçlarını, tasarımcının beğendiği sanatçılar Andy Warhol, Jean-Michel Basquiat ve Keith Haring’in eserlerinden alıyor. Pop Art’ın ve Mark Rothko’nun eserlerinin etkileriyle ekose ve karelilerde; patlama efektleri, çiçekli desenler ve degrade çizgiler karıştırılarak kullanılmış. Pelüş, kalın yün, moher ve imitasyon kürk gibi dokularda şarap, ametist, mantar ve açık kahverengi tonlar ön planda. Elbiselerin feminen stilleri askeri detaylarla dengelenirken, klasik chino pantolonlar, yeni kısa paça kesimleriyle dikkat çekiyor. Bu tema, vazgeçilmez panço ve yünlü pelerinlerden, deri görünümlü denim ve deri motosikletçi montlarına kadar zengin bir dış giyim yelpazesine sahip. Yeni siluetiyle şişme montlar, maksi ve kısa boy özel dikim askeri paltolar ve modası hiç geçmeyen, klasik devetüyü paltolar, Art temasında odak yaratan tasarımlar arasında.

Koleksiyondaki son moda grubu Music ise rock-and-roll’un etkilerini yılbaşı döneminin görünümlerine yansıtıyor ve efsanevi rock yıldızlarının özgür ruhlu stillerini günümüze taşıyor. 70’li yılların bohem estetiğini hissettiren, şakayık pembesi ve pudra rengi gibi feminen tonlar, koyu yeşil, koyu mavi ve taş grisi gibi renklerle kontrast yaratıyor. Kalın örme boyfriend kazaklar, örgü pançolar ve balıkçı yaka dökümlü kazaklarda kullanılan yeni yünler ve kalın örgüler, fonksiyonel olmanın yanı sıra kat kat giyme imkânı da sunuyor. Eteklerin boyları, kesimleri ve kumaşları farklılık gösterirken, yılan derisi desenli pantolonlar dikkat çekici bir stile sahip. İpuçlarını Studio 54’ün sansasyonel kulüp ortamlarından alan görünüm, imitasyon kürk montla tamamlanıyor.