TR EN

Kurumsal

Levfu

1991 yılında Heykel Nalbantoğlu’nda, Levent Balkır tarafından kurulan şirket, 16 m2’lik bir mağazayla mağazacılık hayatına başlamıştır.

1993 yılına kadar çeşitli markaların satışını gerçekleştiren Levfu, daha sonra Sunny Jeans adında kendi markasının üretimine geçmiştir. Fakat değişen tüketici eğilimleri, Levfu’yu uluslararası markaların bayiliğine yönlendirmiştir. Böylece, Levi’s, Tommy Hilfiger, Dockers, Beymen Club, Accessorize, Gas ve Network gibi markaları bünyesine dahil ederek bayiliklerini almıştır.

İstikrarlı bir şekilde büyümesini sürdüren Levfu, 2006-2007 yılları arasında, perakendede 650 m2 olan satış alanını yaklaşık 10 kat arttırarak 6.000 m2’ye çıkarmıştır.

Bugüne kadar birçok başarıya imza atmış olan Levfu, Bursa’da aktif olarak Levi’s, Tommy Hilfiger, Camper, Beymen, Beymen Club markalarının bayiliğini sürdürmektedir.

Levfu, faaliyet gösterdiği her alanda lider, şeffaf, tercih edilen, büyüme ve karlılığını sürdürebilen, en güvenilir ve güçlü perakendeci olmak vizyonuyla hareket eder. Temel insani ve ahlaki değerleri ilke edinerek, tüm çalışanlarıyla birlikte, müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışır. “En değerli yatırımımız müşterimizdir.” ilkesinden yola çıkarak, tüm faaliyetlerinde müşterilerinin hem duygusal hem de sosyal açıdan tatmin olmasını sağlar.

Müşterilerinin, sunulan ürün ve hizmetler sayesinde kendilerini özel hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak için çalışan Levfu için sınır, durmak istediği noktadır.