TR EN

Kurumsal

İŞ ORTAKLARIMIZ

 • MEDYAON

   

  Medyaon, Bursa'da kurulan ilk dijital ajanstır. Web tabanlı yazılım teknolojileri alanında kendini uzmanlaştırmıştır. 2007 yılından bu yana internet odaklı gelişimine yapılmayan ilkleri hayata geçirerek devam etmektedir.

  Markaların dijital pazarlama ve iletişim faaliyetlerine artı değer sağlayacak tam servis dijital ajans hizmetleri sunar. Yeni teknolojileri, interneti ve sosyal medyayı kullanarak marka ihtiyaçlarına özel dijital fikirler, kampanyalar, web ve mobil tabanlı servisleri üretir. Kullanıcı deneyimi tasarımının önemine inanır ve her projeyi işlevsellik, beğenirlik ve kullanılabilirlik açısından ayrı ayrı değerlendirerek final ürünü bütünsel olarak geliştirir.

  Ar-Ge'nin önemine inanır. Bilgi birikimi ve üretim kabiliyetini yeni nesil iş fikirlerinin geliştirilmesi için de kullanır. İç bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge ekibiyle özel projeler ve internet yatırımları için çalışmalar yürütmektedir. Ar-Ge faaliyetleri ile bir yandan toplum yaşamına fayda sağlamayı diğer yandan da ticari işletmelerin iş süreçlerini daha katma değerli yönetmeleri ve gelişmiş raporlama araçları ile verimliliklerini arttırmaları için özel hizmetler sunmayı hedeflemektedir.

  www.medyaon.com

 • UNION İSTANBUL

   

  Destek verdiği projelere, uzmanı olduğu iletişim alanıyla sınırlı kalmayarak, pazarlamanın tüm fonksiyonlarını da içine alarak, analiz, strateji, planlama, uygulama ve performans kontol aşamaları ile beraber hızlı ve etkin çözümler üretir. Reklam, Medya planlama ve satın alma, PR, online pazarlama, organizasyon, doğrudan pazarlama gibi alanlarda hizmet verir.

  www.unionistanbul.com

 • ACTION COACH

   

  ActionCOACH, Dünya’nın 1 numaralı işletme ve yönetici koçluğu firmasıdır. 1993 yılında kurulan ve bugün 52 ülkedeki 1500’ü aşkın ofisi ile faaliyet gösteren ActionCOACH misyonunu, “Dünyanın dört bir yanındaki şirket sahiplerine daha fazla boş zaman, şirketlerinde daha iyi ekipler ve daha da önemlisi daha fazla para kazandırmak” olarak tanımlamaktadır.

  KOBİ ve yönetici koçluğu yaklaşımı, işletme sahiplerine ve yöneticilere tıpkı bir sporcu antrenörü gibi destek, akıl ve motivasyon verme mantığına dayanmaktadır. ActionCOACH, geleneksel ve pahalı danışmanlık hizmetlerinden farklı olarak, karşılanabilir maliyet düzeyleriyle hizmet sunarak, işletme sahiplerinin ve yöneticilerin kısa ve uzun vadeli hedeflerine ulaşmasını sağlamaktadır.

  Kurumun ihtiyaçlarını, kurumun asıl sahiplerinin ortaya çıkarmasına yardımcı olacak metodolojiler kullanan ActionCOACH’un deneyimli koçları, sizin pazarlama müdürünüz, satış direktörünüz, eğitim koordinatörünüz, iş ortağınız, sırdaşınız ve en iyi arkadaşınız olarak iş dünyasındaki kişisel rehberliğinizi üstlenmektedir. Koçlar, işletme sahiplerine şirketlerine yeni bir gözle bakma, yeni iş fırsatlarında odaklanma, uyumlu, çalışkan ve başarılı ekipler kurma ve en önemlisi işlerini kurarken hayal ettikleri para ve boş zamana kavuşma konusunda destek olmakta ve rehberlik etmektedir.

  ActionCOACH Türkiye’deki KOBİ sahiplerinin ve kurumsal şirketlerdeki yöneticilerin omuz omuza çalışacağı yeni iş arkadaşı olmayı hedeflemektedir.

  www.actioncoachturkey.com

 • NEBİM

   

  Nebim Neyir Bilgisayar Sanayii ve Hizmetleri A.Ş
  Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) alanındaki iş uygulamalarıyla kurumların iş süreçlerini destekleyen Nebim, 1966'dan beri süregelen deneyimi ve bilgi birikimi ile Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım firmalarındandır. Hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye'nin en fazla tercih edilen yerli yazılım şirketidir.

  Bugün Türkiye geneline yayılmış Nebim Çözüm Ortakları ile birlikte 400 kişiyi aşan uzman bir kadro; hazır giyim, ayakkabı, ev tekstili, halı, mobilya, optik, elektronik ve mücevher başta olmak üzere 9.000'den fazla firma ve 60.000'den fazla kullanıcıya hizmet vermeyi sürdürmektedir. Nebim'in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Perakende Yönetimi ve Kurumsal Performans Yönetimi iş yazılımlarından ve hizmetlerinden yararlanan firmalar; işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanabilmekte ve iş süreçlerini verimli yönetebilmektedirler.

  www.nebim.com.tr

 • BURSA BİLGİ İŞLEM

   

  Firmamız 1996 yılından beri Nebim yazılımları Bursa Bölge Bayiliğini yürütmekte olup 2011 yılından itibaren Nebim Yazılım Silver Çözüm Ortağı olarak Bursa, Çanakkale ve Yalova bölgesinde hizmet vermektedir. Bugüne kadar gerek perakende ve toptan mağazacılık sektöründe gerekse değişik ticari alanlarda faaliyet gösteren oldukça geniş bir portföye hizmet veren şirketimiz bundan sonrada Nebim yazılımın geliştirdiği en son teknolojiye sahip yazılımlar ile sunduğu çözümleri genişleterek daha da büyümeyi hedeflemektedir.

  Şirketimiz Bursa ‘daki alışveriş merkezlerinde mağazası bulunan ulusal markaların yanısıra yine Bursa, Çanakkale ve Yalova ‘da faliyet gösteren pekçok yerel markaya da yıllardır başarıyla hizmet vermektedir.

  Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak proje bazlı yürütülen çalışmalarımızda müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gerekli yazılım ve donanım sistemleri önerilerek kurulumlarının yapılması ve sonrasında gerekli eğitimlerin verilerek sistemin en verimli şekilde çalıştırılması sağlanmaktadır.

  Hedefimiz Nebim yazılım ile birlikte yazılım sektöründeki pazar payımızı artırarak bölgemizdeki en iyi firmalar ile çalışabilmektir..

  www.bursabilgiislem.com

 • TREVİ TEKNOLOJİ

   

  Trevi Teknoloji, 2009 yılında Bursa merkezli olarak kurulmuş olup sertifikalı uzman mühendis kadrosu ile kurumsal müşterilerde çözüm odaklı hizmetler vermektedir.

  Bursa ve çevresindeki iller dışında hizmet vermiş olduğumuz lokasyonlara 2012 yılında Antalya, 2014 yılında İstanbul da eklenmiştir. Trevi Teknoloji, bilişim sektöründeki birçok uluslararası lider üretici ile partner ’lik anlaşmaları imzalamış olup bu üreticilerin ürün, çözüm ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

  Tüm çalışmalarında “ koşulsuz müşteri memnuniyeti ” ilkesinden yola çıkan Trevi Teknoloji, her geçen yıl müşterilerinin verimliliğini ve değerini arttırmak için yeni çözüm ve hizmetler geliştirmeyi hedeflemektedir.

  www.treviteknoloji.com

 • ULUNET

   

  2009 yılında Bursa’da kurulan şirketimiz, e-ticaret ve sanal mağazacılık alanlarında yenilikçi ve öncü çözümler üretmeyi ana hedefi olarak belirlemiştir.

  Şirketimiz kuruluşundan itibaren yaklaşık iki yıl süren yoğun bir ar-ge faaliyeti ile 2011 yılında e-ticaret çözümünün ilk sürümünü çıkararak pazarda olumlu bir ilgi ile karşılanmıştır. Günümüze kadar 300’ü geçkin firmaya E-ticaret Sistemleri (B2C), Kurumsal Web Sitesi İçerik Yönetim Sistemleri (CMS), Bayi Yönetim Sistemleri (B2B), Iphone ve Android uygulamaları gibi mobil çözümlerin de yer aldığı geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermeye ve kalıcı çözümler üretmeye devam eden firmamız, bu yoğun iş temposuna rağmen ar-ge faaliyetlerinden ödün vermeden 2013 Haziran ayı itibari ile de E-ticaret (B2C) çözümünün ikinci sürümünü de tamamlayarak müşterilerimizin kullanımına sunmuştur.

  Ulunet yazılım; Nebim, Logo, Mikro, Promaks, HİTİT, Vega vb gibi bir çok farklı mağazacılık ve muhasebe yazılımları ile gelişmiş entegasyon yeteneği ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile bir çok farklı sektördeki müşterilerine kalıcı çözümler sunmaktadır.

  Ulunet yazılım olarak, kaliteli ve doğru çözümler sunmayı ve müşterilerimizi %100 memnun etmeyi şirket vizyonumuz olarak tayin edip bu uğurda hizmet etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

  www.ulunet.com.tr

 • TURKCELL SUPERONLINE

   

  Dünyanın en hızlı erişim teknolojisi fiber optik altyapısına sahip yenilikçi telekom operatörü Tellcom İletişim Hizmetleri A.Ş. ve gelişmiş ağ yapısıyla Türkiye’de internetin öncüsü Superonline Uluslararası Elektronik Bilgilendirme, Telekomünikasyon ve Haberleşme Hizmetleri A.Ş., 01.05.2009 tarihinde aynı çatı altında birleşti.

  Bir Turkcell grup şirketi olan Turkcell Superonline; bireylere ve kurumlara, ses, data ve görüntü alanında iletişim çözümleri sunan yenilikçi bir telekom operatörüdür. Turkcell Superonline, kendi IP omurgasını oluşturmak üzere fiber optik altyapı yatırımlarını hızla sürdürmektedir.

  Turkcell Superonline kurumsal müşterilerine ;
  Şehirler arası, uluslararası ve GSM aramalarının ekonomik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamakta; geniş hizmet yelpazesi ile ulusal-uluslararası toplu ses taşıma, uluslararası kiralık veri hattı ve yurtdışı bağlantılı genişbant internet erişim hizmetlerini de sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen şirketlerine hizmet sunan Turkcell Superonline, şirketlere özel iletişim çözümleri, ürün ve hizmetleriyle kurumsal müşterilerin rekabet gücünü artırmaktadır. Şirketlere özel iletişim çözümleri, ürün ve hizmetleriyle kurumsal müşterilerin rekabet gücünü artıran Turkcell Superonline’ın portföyünde, Türkiye’nin en büyük ilk 500 şirketinin önemli bir bölümü yer almaktadır.

  www.superonline.net

 • PEKCAN BAĞIMSIZ DENETİM & YMM

   

  1991 yılında Mümin Pekcan tarafından kurulmuş, aradan geçen süre zarfında güven ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar, farklı sektörlerdeki müşterilerimizi muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel yaklaşımlar, denetim ve iç denetim uygulamaları açısından uluslararası normların üzerine taşıyarak karlı bir şekilde büyümelerini firma misyonu olarak benimsemiştir.

  Hiç bir zaman vazgeçmediğimiz bağımsızlık, meslek ilkelerine bağlı, güvenilir, etik standartlar ve dürüstlük ilkelerimiz ışığında, şirketimiz gelişen teknolojiyi en iyi kullanarak prestijli müşteri portföyümüze uzun yılları aşkın tecrübesiyle değişik sektörlerde kaliteli çok sayıda firmaya yüksek kalite ve standartlarda rehberlik yapmak, hızlı ve doğru bilgi akışı ile onları yönlendirmek, iyi insan ilişkileri ve takım ruhu ile devamlı öğrenen ve öğreten yeminli mali müşavir, mali müşavir ve meslek stajyerlerinden oluşan kadromuzla başarılı olmak amacıyla faaliyetini sürdürmektedir.

  www.pekcandenetim.com